Na našich stránkách pracujeme, děkujeme za pochopení.

Šampon MÁTA

Kód: 103
1 hodnocení
150 Kč
Skladem

Šampon MÁTA - pro mastné vlasy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše mýdla jsou vyrobena tradiční metodou za studena z kvalitních rostlinných olejů a másel. Vůni jim dodávají éterické oleje od českých značek. Dále jsou mýdla obohacena o med a vosk od našich vlastních včel či námi nasbírané bylinky. V některých našich mýdlech můžete narazit na pečující i oku lahodící barevné jíly a další příměsi, které jsou pro pokožku přínosem.

Jedná se o čistě ruční práci, tudíž  nezaručujeme vždy naprostou shodu v barvě ani tvaru mýdla. I ve váze je možné odlišnost +/- 10%. Mýdlo je však vždy vyrobeno s láskou a z těch nejkvalitnějších surovin.

Šampon MÁTA je vyroben z mátového odvaru s příměsí éterických olejů - máta, bazalka a citron. Obohacen je o mandlový a ricinový olej, které mají na vlasy vyživující vliv. Tento šampon je vhodný pro mastnější vlasy, dodává jim lehkost a objem. Máta taky pomáhá proti lupům a má uklidňující účinek pro vlasovou pokožku.

 

K šamponům: Tuhý šampon je skvělou ekologickou volbou pro Vaše vlasy. Pokud máte ale vlasy zvyklé na omývání běžnými šampony z drogerie, budou si na tuto přírodní cestu muset chvíli zvyknout. Ze začátku se Vám mohou zdát hrubší, po pár omytích se ale začnu vracet k normálu a budou ještě krásnější a silnější. Pro urychlení procesu je dobré šampon kombinovat s přelivy z jablečného octa nebo vody s citronem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní mýdla
Hmotnost: 90g