O mýdlech

Záleží Vám na tom jak žijete, co jíte, čím se umýváte,  jak pečujete o svůj životní prostor a co tu po Vás zůstává?

My o tom přemýšlíme a z našich životních postojů se zrodila naše mýdlárna a  voňavý "ekokrámek" s našimi mýdly, kozími sýry a bezobalovými potravinami.

Snažíme se žít v souladu s přírodou a zdravým selským rozumem, tak abychom zde po sobě nezanechali nic, za co by se naše děti mohly stydět, tak abychom neškodili sobě, druhým, ani přírodě...  a k tomu nám pomáhají i prostředky a pomůcky, které Vám v našem obchůdku nabízíme dál, vše vyzkoušeno na nás :o).

Web chápeme jako zdroj informací, ale vůně a pocity nepřenese, proto Vás velmi rádi uvítáme osobně u nás.
Otevírací doba je od tmy do tmy, ale prosím raději si předem telefonicky ověřte, zda tu budeme :).

O našich mýdlech...
Mýdla zhotovujeme metodou "za studena" z rostlinných a éterických olejů, velmi nám záleží na kvalitě surovin i způsobu jejich získávání.

Kouzlem našich mýdel je nejen kvalita vstupních ingrediencí, na kterou velmi dbáme, ale také 100% výsledný výrobek, obsahující veškeré složky při výrobě vzniklé, tedy i báječný glycerín, jenž je, při průmyslové výrobě mýdel, nahrazován aditivy, použit jinde v kosmetickém průmyslu, běžně používaná  mýdla jsou tak zbavena toho nejcennějšího, co při jejich výrobě vzniká. V našich mýdlech glycerín zůstává v plné síle.

A k němu se přidávají další výživné složky  blahodárně působící na Vaši pleť  jako rostlinné oleje, již zmíněné pravé éterické oleje, med od našich vlastních včelek, o které pečuje můj muž a které sbírají to své "zlato" v čistém prostředí Podvranského údolí a okolí a jsme si tedy jistí, že je to skutečný, kvalitní med.
Obsahuje-li mýdlo byliny, jsou z naší zahrádky.
Používáme rostlinné oleje potravinářské kvality a éterické oleje lékopisné kvality Nobilis Tilia z Vlčí Hory.
To znamená, že nepoužíváme žádné umělé náhražky, umělé vonné oleje, konzervanty a podobně.

Snažíme se vyrábět rozumně, šetrně, ekologicky, bezobalově a bezodpadově, tak jako se snažíme i žít, případné odpady důsledně třídíme, sami balíme výhradně do papíru a přírodních materiálů. Snažíme se nakupovat a využívat služeb lokálních dodavatelů.

Kvalitní, pečující mýdlo bez zbytečných chemikálií není luxus, ani umělecký předmět, ale je to samozřejmost ke zdravému mydlení každý den a my se snažíme, aby tomu tak opravdu bylo.
Našim cílem je kvalitní mýdlo pro dennodenní použití, obsahující pouze pečující a prospěšné složky. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení