Na našich stránkách pracujeme, děkujeme za pochopení.

Šampon KOPŘIVA

Kód: 100
1 hodnocení
150 Kč
Skladem

Šampon KOPŘIVA - pro lesklé a pružné vlasy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše mýdla jsou vyrobena tradiční metodou za studena z kvalitních rostlinných olejů a másel. Vůni jim dodávají éterické oleje od českých značek. Dále jsou mýdla obohacena o med a vosk od našich vlastních včel či námi nasbírané bylinky. V některých našich mýdlech můžete narazit na pečující i oku lahodící barevné jíly a další příměsi, které jsou pro pokožku přínosem.

Jedná se o čistě ruční práci, tudíž  nezaručujeme vždy naprostou shodu v barvě ani tvaru mýdla. I ve váze je možné odlišnost +/- 10%. Mýdlo je však vždy vyrobeno s láskou a z těch nejkvalitnějších surovin.

Šampon KOPŘIVA je vyroben na základě kopřivového odvaru s vůní rozmarýnu a citronelly. Obohacen je o ricinový olej a panthenol, které mají pozitivní účinek na výživu vlasů. Kopřivový odvar pomáhá v boji proti lupům a Vaše vlasy díky němu budou pružnější a lesklejší. Tento šampon je univerzální, vhodný pro všechny typy vlasů.

 

K šamponům: Tuhý šampon je skvělou ekologickou volbou pro Vaše vlasy. Pokud máte ale vlasy zvyklé na omývání běžnými šampony z drogerie, budou si na tuto přírodní cestu muset chvíli zvyknout. Ze začátku se Vám mohou zdát hrubší, po pár omytích se ale začnu vracet k normálu a budou ještě krásnější a silnější. Pro urychlení procesu je dobré šampon kombinovat s přelivy z jablečného octa nebo vody s citronem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní mýdla
Hmotnost: 90g