Kód: 127

Šampokoule RŮŽOVÉ DŘEVO

Neohodnoceno
150 Kč
Momentálně nedostupné

Šampokoule RŮŽOVÉ DŘEVO - šampon s vůní růžového dřeva

Kategorie: Šampuky
Hmotnost: 90g

Naše mýdla jsou vyrobena tradiční metodou za studena z kvalitních rostlinných olejů a másel. Vůni jim dodávají éterické oleje od českých značek či oleje specielně dovezené z Indie. Dále jsou mýdla obohacena o med a vosk od našich vlastních včel či námi nasbírané bylinky. V některých našich mýdlech můžete narazit na pečující i oku lahodící barevné jíly a další příměsi, které jsou pro pokožku přínosem.

Jedná se o čistě ruční práci, tudíž  nezaručujeme vždy naprostou shodu v barvě ani tvaru mýdla. I ve váze je možné odlišnost +/- 10%. Mýdlo je však vždy vyrobeno s láskou a z těch nejkvalitnějších surovin.

Šampokoule RŮŽOVÉ DŘEVO je šampon se smyslnou vůní růžového dřeva. Šampon je obohacen o arganový olej s vysokým obsahem vitamínu E. Arganový olej navrací vlasům lesk a pružnost, vyživuje vlasové kořínky, zklidňuje vlasovou pokožku a ošetřuje roztřepené konečky. Do šampokoule je také přimísen červený jíl, který je znám pro své antioxidační účinky.

 

 K šampokoulím: Tuhý šampon je skvělou ekologickou volbou pro Vaše vlasy. Naše šampokoule, oproti našim šamponům, budou vyhovovat i vlasům, které byly zvyklé na běžné šampony z drogerie, bez fáze zvykání si na přírodní cestu. Šampokoule jsou z části vyrobeny z kokosového sulfátu (Sodium coco sulfate - SCS), který se synteticky vyrábí z kokosového oleje. Kokosový sulfát je šetrnější verzí chemických sulfátů, tvoří bohatou pěnu a velice účinně odstraňuje nečistoty a mastnotu z pokožky. Nicméně, díky přítomnosti tohoto sulfátu není tato verze natolik přírodní a ekologická, jako naše běžné mýdlové šampony.