To pravé mýdlo!
0,- Kč
Produkty v košíku: 0 Objednat
Mýdlárna v Ráji
Náš krámek
Návštěva po domluvě na tel. 777320489. Děkuji.
Tipy pro Vás:
Mýdlo možné zakoupiti také BEZOBALOVĚ, do vlastnoručně přinesého obalu či jen tak...do ruky :o). A když balíme my, balíme pouze do papíru, kupeckého pytlíku nebo papírové krabičky.
E-shop
Jsme především výrobci a aby bylo co prodávat, musí se vyrábět, z tohoto důvodu můžou být naše zasílací lhůty delší než u profi eshopů. Omlouváme se předem a chcete-li mýdla zaslat ihned, prosíme Vás o zaslání emailu s upozorněním. Děkujeme.
Počítadlo
Online: 2
Dnes: 191
Včera: 175
Celkem: 6582
Úvodní stránka > Výměnný obchod

Výměnný obchod

Aktuální situace nás nutí přemýšlet nad budoucností naší mýdlárny, společnost, kde se na živnostníka hledí jako na zloděje, který nemá na starosti nic jiného než okrádat stát je opravdu smutná.
My můžeme s čistým srdcem prohlásit, že jsme vždy vše dělali čistě, dle našehp nejčistějšího vědomí a svědomí a tento "nový" pohled nás uráží a je pro nás nedůstojný.

I z toho důvodu uvažujeme o cestách alternativní ekonomiky a nabízíme Vám výměnný obchod, nebojte se nám nabídnout to, co umíte Vy...
Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Mýdlárna ON-LINE:
Náš nový krámeček na adrese Malá Skála 217- v www.penzion-malaskala.cz, je pro Vás již otevřen. V krámku jsme jen příležitostně, protože více času trávíme v laboratoři a vaříme pro Vás nová mýdla. Chcete-li mít jistotu, že nás zastihnete, volejte 777320489 a domluvme si rande v krámku na přesný čas. Děkujeme a těšíme se na Vás.