To pravé mýdlo!
0,- Kč
Produkty v košíku: 0 Objednat
Mýdlárna v Ráji
Náš krámek
Návštěva po domluvě na tel. 777320489. Děkuji.
Tipy pro Vás:
Mýdlo možné zakoupiti také BEZOBALOVĚ, do vlastnoručně přinesého obalu či jen tak...do ruky :o). A když balíme my, balíme pouze do papíru, kupeckého pytlíku nebo papírové krabičky.
E-shop
Jsme především výrobci a aby bylo co prodávat, musí se vyrábět, z tohoto důvodu můžou být naše zasílací lhůty delší než u profi eshopů. Omlouváme se předem a chcete-li mýdla zaslat ihned, prosíme Vás o zaslání emailu s upozorněním. Děkujeme.
Počítadlo
Online: 2
Dnes: 174
Včera: 189
Celkem: 502
Úvodní stránka > Doplňky k mýdlům > Textilní obaly na...cokoliv.

Textilní obaly na...cokoliv.

Nemám ráda jednorázové obaly,které obdarovaný po vybalení dárečku zahodí a nemám ráda jednoúčelové věci a tak vznikly naše šité sáčky.
V různých velikostech, barvách, vzorech... každý je originál.
Menší sáčky je možné, po splnění účelu estetického dárkového, použít na uskladněnía roztřídění různých drobností- korálky, kostky, puzzle, pexeso, karty, pastelky, voskovky nebo organizéry do kabelky, batohu...- na diář, KPZtku, telefon, klíče...
Střední sáčky je možné použít třeba na prádlo či ponožky při balení, sáček na rozpracované ruční práce, na knihu při cestování...
A ty největší třeba na pečivo z obchodu nebo boty do batohu....  zkrátka uplatnění si jistě najdou a budou Vám  ještě dlouho sloužit.
 

Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Mýdlárna ON-LINE:
Náš nový krámeček na adrese Malá Skála 217- v www.penzion-malaskala.cz, je pro Vás již otevřen. V krámku jsme jen příležitostně, protože více času trávíme v laboratoři a vaříme pro Vás nová mýdla. Chcete-li mít jistotu, že nás zastihnete, volejte 777320489 a domluvme si rande v krámku na přesný čas. Děkujeme a těšíme se na Vás.