To pravé mýdlo!
0,- Kč
Produkty v košíku: 0 Objednat
Mýdlárna v Ráji
Náš krámek
Návštěva po domluvě na tel. 777320489. Děkuji.
Tipy pro Vás:
Mýdlo možné zakoupiti také BEZOBALOVĚ, do vlastnoručně přinesého obalu či jen tak...do ruky :o). A když balíme my, balíme pouze do papíru, kupeckého pytlíku nebo papírové krabičky.
E-shop
Jsme především výrobci a aby bylo co prodávat, musí se vyrábět, z tohoto důvodu můžou být naše zasílací lhůty delší než u profi eshopů. Omlouváme se předem a chcete-li mýdla zaslat ihned, prosíme Vás o zaslání emailu s upozorněním. Děkujeme.
Počítadlo
Online: 4
Dnes: 115
Včera: 121
Celkem: 3609
Úvodní stránka > Pro zdařilý obchod

Pro zdařilý obchod

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Moc vás prosím, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně mě, prosím Vás, kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. V případě zásadních nejasností si dovoluji zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící, nejasné či nepřesné údaje atp.

5. V případě, že si objednávku rozmyslíte, moc Vás prosím, dejte mi vědět co nejdříve, nejlépe před jejím odesláním, když Vám odešlu balíček a Vy si jej nevyzvednete, čas strávený chystáním objednávky, jejím odesíláním a také peníze zaplacené na poštovném můžu věnovat dalšímu vývoji, výzkumu nebo prostě jen zlepšování služeb, děkuji za pochopení.

6. Byla bych také ráda, kdyby jste měli pochopení pro občasné prodlevy v komunikaci, nejsem internetový prodejce či překupník, jsem především řemeslník a největší část svého času trávím v laboratoři, kde nemám PC, nesedím stále u počítače a nečíhám na objednávky, i když si jich nesmírně vážím,  přijdou-li. PC kontroluji většinou jednou denně, ráno, vyjímečně ještě někdy během dne. Proto prosím o trpělivost a předem za ní děkuji.

Děkuji Vám za Vaši návštěvu, čas a přízeň.
Šárka, mýdlařka z Ráje

 

Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Mýdlárna ON-LINE:
Náš nový krámeček na adrese Malá Skála 217- v www.penzion-malaskala.cz, je pro Vás již otevřen. V krámku jsme jen příležitostně, protože více času trávíme v laboratoři a vaříme pro Vás nová mýdla. Chcete-li mít jistotu, že nás zastihnete, volejte 777320489 a domluvme si rande v krámku na přesný čas. Děkujeme a těšíme se na Vás.