To pravé mýdlo!
0,- Kč
Produkty v košíku: 0 Objednat
Mýdlárna v Ráji
Náš krámek
Návštěva po domluvě na tel. 777320489. Děkuji.
Tipy pro Vás:
Mýdlo možné zakoupiti také BEZOBALOVĚ, do vlastnoručně přinesého obalu či jen tak...do ruky :o). A když balíme my, balíme pouze do papíru, kupeckého pytlíku nebo papírové krabičky.
E-shop
Jsme především výrobci a aby bylo co prodávat, musí se vyrábět, z tohoto důvodu můžou být naše zasílací lhůty delší než u profi eshopů. Omlouváme se předem a chcete-li mýdla zaslat ihned, prosíme Vás o zaslání emailu s upozorněním. Děkujeme.
Počítadlo
Online: 1
Dnes: 189
Včera: 175
Celkem: 6580
Úvodní stránka > Mořské houby, pemza, luffa

Mořské houby, pemza, luffa

Mojí velkou "slabostí" při péči o tělo mé i mojí rodiny jsou mořské houby. Když jsem nám dopřála naši první mořskou houbu, zvolila jsem houbu z Karibiku, ale  jedna houba na 5 dětí je málo, uznávám a tak na sebe další nenechaly dlouho čekat, přibyla Pacifická a jemná Dětská, zanedlouho "Avatar" v naší sbírce- Jadranská a nakonec Minerální drsňačka, jak jí říkám a ráda se s ní "masíruji" při sprše po běhání... a teď se chystám testovat Intimky... zkrátka mořským houbám jsem úplně propadla a tak je, s vášní mě vlastní :), nabízím i Vám...

A mám ještě jeden typ... ráda, houbou pozapomenutou na okraji vany, přejedu její povrch, všechno nasaje a krásně naleští, ještě speciálku na úklid nemám, ale věřím, že na sebe dlouho nenechá čekat :)

Zobrazeno: 1 – 12 ( z 21 celkem )Stránky: 1 2 »
Zobrazeno: 1 – 12 ( z 21 celkem )Stránky: 1 2 »
Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Mýdlárna ON-LINE:
Náš nový krámeček na adrese Malá Skála 217- v www.penzion-malaskala.cz, je pro Vás již otevřen. V krámku jsme jen příležitostně, protože více času trávíme v laboratoři a vaříme pro Vás nová mýdla. Chcete-li mít jistotu, že nás zastihnete, volejte 777320489 a domluvme si rande v krámku na přesný čas. Děkujeme a těšíme se na Vás.